Stawiamy na jakość.

Aby sprostać wysokim wymaganiom jakościowym sprzedawców detalicznych żywności, bezkompromisowe zapewnienie jakości naszych produktów w całym łańcuchu dostaw jest naszym najwyższym priorytetem. To cel, który osiągamy każdego dnia.

Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i jakości produktów we współpracy z naszymi wieloletnimi i certyfikowanymi dostawcami. W tym celu liczymy na kompleksowe monitorowanie pozostałości, rozległą wewnętrzną i zewnętrzną kontrolę jakości oraz kompetentne doradztwo naszych dostawców w zakresie ochrony roślin i metod uprawy.

Aby móc to zagwarantować, pracownicy działu zapewnienia jakości ściśle współpracują z niezależnymi laboratoriami żywności. Oprócz tego zapewniamy udokumentowaną identyfikowalność każdej pojedynczej partii. Stale dopracowujemy ukierunkowane środki optymalizacji procesów, wspólnie z producentami i eksporterami.

Rygorystyczne kontrole jakości w całym łańcuchu dostaw.

Ścisła współpraca z niezależnymi laboratoriami.

Udokumentowana identyfikowalność każdej partii produktu spożywczego.

Certyfikaty.

Zapewniamy jednolite standardy jako podstawę wysokiej jakości produktów oczekując od naszych dostawców potwierdzeń w postaci certyfikatów.